rijschoolstats.nlRijschool aanmelden
Terug naar alle rijscholen in Rotterdam
Logo van Trimo-rijopleiding

Trimo-rijopleiding

Rotterdam
AutomaatHandgeschakeld

Bijgewerkt op

Slaagkans bij eerste poging

Het CBR publiceert geen cijfers voor deze rijschool in de huidige meetperiode.

Kaart met de locatie van Trimo-rijopleiding aan de Rotterdam
RotterdamBekijk op Google Maps

Prijzen

(50 min) schakel€48
(50 min) automaat€52
Praktijk examen incl. autohuur€310
Tussentijdse toets incl. autohuur€270
Faalangst examen incl. autohuur€340
Toon 3 meer
B.N.O.R examen incl. autohuur€330
Rijtest€120
Theorie examen€55
Alle prijzen bij de rijschool

Praktische informatie

Adres, Rotterdam
Telefoon0611319711

Veelgestelde vragen over Trimo-rijopleiding

Wat kost een rijles bij Trimo-rijopleiding?

Volgens hun eigen prijspagina: (50 min) schakel €48, (50 min) automaat €52, praktijk examen incl. autohuur €310. Gelezen 2026-08-24.

Hoeveel reviews heeft Trimo-rijopleiding?

42 beoordelingen op Google, met een gemiddelde van 4.9 uit 5. Gelezen 2026-08-24.