rijschoolstats.nlRijschool aanmelden
Terug naar alle rijscholen in Rotterdam
Logo van Rijschool Zuid

Rijschool Zuid

CBR-geregistreerd
Rotterdam

Bijgewerkt op

Slaagkans bij eerste poging

100%gemeten over 5 eerste examens
Kaart met de locatie van Rijschool Zuid aan de Rotterdam
RotterdamBekijk op Google Maps

Prijzen

Theorie cursus€75
Tussentijdse toets€275
Faalangstexamen€395
Gratis praktijkexamen€345
Alle prijzen bij de rijschool

Veelgestelde vragen over Rijschool Zuid

Wat is het slagingspercentage van Rijschool Zuid?

100% slaagde bij de eerste poging, gemeten over 5 eerste examens in de periode 1 juli 2025 t/m 30 juni 2026. Het gemiddelde in Rotterdam is 40%. Bron: CBR, gelezen 2026-08-24.

Is Rijschool Zuid beter dan gemiddeld in Rotterdam?

Ja. Over 5 eerste examens ligt de werkelijke slaagkans tussen 57% en 100% — dat hele bereik ligt boven het 40% gemiddelde in Rotterdam.

Wat kost een rijles bij Rijschool Zuid?

Volgens hun eigen prijspagina: theorie cursus €75, tussentijdse toets €275, faalangstexamen €395. Gelezen 2026-08-24.

Bij welk examencentrum doet Rijschool Zuid examen?

Amsterdam. Dat is waar het CBR de examens van deze rijschool afneemt in de periode 1 juli 2025 t/m 30 juni 2026.

Hoeveel reviews heeft Rijschool Zuid?

227 beoordelingen op Google, met een gemiddelde van 5 uit 5. Gelezen 2026-08-24.