rijschoolstats.nlRijschool aanmelden
Terug naar alle rijscholen in Rotterdam
Logo van Rijschool Startis

Rijschool Startis

CBR-geregistreerd
Noorderbocht 25, Rotterdam

Bijgewerkt op

Slaagkans bij eerste poging

38%gemeten over 13 eerste examens
Kaart met de locatie van Rijschool Startis aan de Noorderbocht 25, Rotterdam
Noorderbocht 25, RotterdamBekijk op Google Maps

Prijzen

Losse rijles 50 minuten€50
gratis bij afname van een pakket, anders€60
Examen tarieven Tussentijdse toets€299,95
Praktijkexamen€329,95
Faalangst/BNOR€379,95
Toon 4 meer
30 lesuren€1829,90
40 lesuren€2329,90
60 lesuren€3329,90
Extra les van 80 minuten€80
Alle prijzen bij de rijschool

Praktische informatie

AdresNoorderbocht 25, Rotterdam
Telefoon0611000172
CBR-nummer8530H0
KvK-nummer64191907
FacebookSSTARTISS

Veelgestelde vragen over Rijschool Startis

Wat is het slagingspercentage van Rijschool Startis?

38% slaagde bij de eerste poging, gemeten over 13 eerste examens in de periode 1 juli 2025 t/m 30 juni 2026. Het gemiddelde in Rotterdam is 40%. Bron: CBR, gelezen 2026-08-24.

Is Rijschool Startis beter dan gemiddeld in Rotterdam?

Op deze cijfers is dat niet te zeggen. Over 13 eerste examens ligt de werkelijke slaagkans tussen 18% en 64%, en dat bereik loopt dwars door het 40% stadsgemiddelde heen.

Wat kost een rijles bij Rijschool Startis?

Volgens hun eigen prijspagina: losse rijles 50 minuten €50, gratis bij afname van een pakket, anders €60, examen tarieven tussentijdse toets €299,95. Gelezen 2026-08-24.

Bij welk examencentrum doet Rijschool Startis examen?

Rotterdam. Dat is waar het CBR de examens van deze rijschool afneemt in de periode 1 juli 2025 t/m 30 juni 2026.

Waar zit Rijschool Startis?

Noorderbocht 25, Rotterdam. Telefoon 0611000172.