rijschoolstats.nlRijschool aanmelden
Terug naar alle rijscholen in Rotterdam
Logo van Rijschool Compromis

Rijschool Compromis

#57 van 61 in RotterdamCBR-geregistreerd
Rotterdam

Bijgewerkt op

Slaagkans bij eerste poging

21%gemeten over 29 eerste examens
#1 beste#61
Kaart met de locatie van Rijschool Compromis aan de Rotterdam
RotterdamBekijk op Google Maps

Prijzen

Proefles aanvragen Prijzen Proefles€50
50 minuten rijles€52,50
100 minuten rijles€100
Praktijkexamen€360
Tussentijdse toets€300
Toon 2 meer
R toets€370
R faalangst examen€370
Alle prijzen bij de rijschool

Praktische informatie

Adres, Rotterdam
Telefoon0639137526
CBR-nummer1631K1
KvK-nummer72834587

Veelgestelde vragen over Rijschool Compromis

Wat is het slagingspercentage van Rijschool Compromis?

21% slaagde bij de eerste poging, gemeten over 29 eerste examens in de periode 1 juli 2025 t/m 30 juni 2026. Het gemiddelde in Rotterdam is 40%. Bron: CBR, gelezen 2026-08-24.

Is Rijschool Compromis beter dan gemiddeld in Rotterdam?

Nee. Over 29 eerste examens ligt de werkelijke slaagkans tussen 10% en 38% — dat hele bereik ligt onder het 40% gemiddelde in Rotterdam.

Wat kost een rijles bij Rijschool Compromis?

Volgens hun eigen prijspagina: proefles aanvragen prijzen proefles €50, 50 minuten rijles €52,50, 100 minuten rijles €100. Gelezen 2026-08-24.

Bij welk examencentrum doet Rijschool Compromis examen?

Rotterdam, Barendrecht. Dat is waar het CBR de examens van deze rijschool afneemt in de periode 1 juli 2025 t/m 30 juni 2026.

Hoeveel reviews heeft Rijschool Compromis?

87 beoordelingen op Google, met een gemiddelde van 5 uit 5. Gelezen 2026-08-24.