rijschoolstats.nlRijschool aanmelden
Terug naar alle rijscholen in Rotterdam
Logo van Rijexpert010

Rijexpert010

1e Crooswijksedwarsstraat 32, Rotterdam

Bijgewerkt op

Slaagkans bij eerste poging

Het CBR publiceert geen cijfers voor deze rijschool in de huidige meetperiode.

Kaart met de locatie van Rijexpert010 aan de 1e Crooswijksedwarsstraat 32, Rotterdam
1e Crooswijksedwarsstraat 32, RotterdamBekijk op Google Maps

Prijzen

Proefles€45
Losse Rijles€53
Pakket 10 Lessen€850
Uurtarief€50
Populair Pakket 20 Lessen€1350
Toon 11 meer
Pakket 30 Lessen€1850
Praktijkexamen€350
Boek examen Opfriscursus€500
Zonder praktijkexamen Uurtarief€50
Proefles (€45
Losse rijles (€53
Pakket 10 lessen (€850
Pakket 20 lessen (€1350
Pakket 30 lessen (€1850
Opfriscursus 10 lessen (€500
Praktijkexamen (€350
Alle prijzen bij de rijschool

Praktische informatie

Adres1e Crooswijksedwarsstraat 32, Rotterdam
Telefoon0641285043

Veelgestelde vragen over Rijexpert010

Wat kost een rijles bij Rijexpert010?

Volgens hun eigen prijspagina: proefles €45, losse rijles €53, pakket 10 lessen €850. Gelezen 2026-08-24.

Waar zit Rijexpert010?

1e Crooswijksedwarsstraat 32, Rotterdam. Telefoon 0641285043.