rijschoolstats.nlRijschool aanmelden
Terug naar alle rijscholen in Rotterdam
Logo van De Jam Autorijschool

De Jam Autorijschool

CBR-geregistreerd
Narcissenstraat 101B, Rotterdam

Bijgewerkt op

Slaagkans bij eerste poging

29%gemeten over 17 eerste examens
Kaart met de locatie van De Jam Autorijschool aan de Narcissenstraat 101B, Rotterdam
Narcissenstraat 101B, RotterdamBekijk op Google Maps

Prijzen

Rijles Losse praktijk rijles€70
Spoedcursus€300
Theorie Privé theorie lessen€65
Online theorie cursus€75
Spaans groepscursus€250
Toon 15 meer
CBR Tussentijdse Toets CBR€300
Praktijk examen CBR€400
Faalangst praktijk examen CBR€450
B-NO praktijk examen CBR€450
CBR theorie examen standaard€75
CBR theorie examen Engels€80
CBR theorie examen individueel€160
CBR theorie examen Spaans€440
CBR theorie examen verlengd€90
Korting 10€1035
Uw voordeel is€60
Uw voordeel is€120
Uw voordeel is€180
Uw voordeel is€240
Uw voordeel is€300
Alle prijzen bij de rijschool

Praktische informatie

AdresNarcissenstraat 101B, Rotterdam
Telefoon0620723233
CBR-nummer2376Z4
KvK-nummer72075023
Facebook18RhZ5VVPQ

Veelgestelde vragen over De Jam Autorijschool

Wat is het slagingspercentage van De Jam Autorijschool?

29% slaagde bij de eerste poging, gemeten over 17 eerste examens in de periode 1 juli 2025 t/m 30 juni 2026. Het gemiddelde in Rotterdam is 40%. Bron: CBR, gelezen 2026-08-24.

Is De Jam Autorijschool beter dan gemiddeld in Rotterdam?

Op deze cijfers is dat niet te zeggen. Over 17 eerste examens ligt de werkelijke slaagkans tussen 13% en 53%, en dat bereik loopt dwars door het 40% stadsgemiddelde heen.

Wat kost een rijles bij De Jam Autorijschool?

Volgens hun eigen prijspagina: rijles losse praktijk rijles €70, spoedcursus €300, theorie privé theorie lessen €65. Gelezen 2026-08-24.

Bij welk examencentrum doet De Jam Autorijschool examen?

Zoetermeer, Rotterdam, Schelluinen / Gorinchem, Barendrecht. Dat is waar het CBR de examens van deze rijschool afneemt in de periode 1 juli 2025 t/m 30 juni 2026.

Waar zit De Jam Autorijschool?

Narcissenstraat 101B, Rotterdam. Telefoon 0620723233.