rijschoolstats.nlRijschool aanmelden
Terug naar alle rijscholen in Rotterdam
Logo van DAR-GO Rijopleiding

DAR-GO Rijopleiding

CBR-geregistreerd
J.H. van Den Broekstraat 14, Rotterdam
AutomaatHandgeschakeldMotorAanhangwagen

Bijgewerkt op

Slaagkans bij eerste poging

33%gemeten over 15 eerste examens
Kaart met de locatie van DAR-GO Rijopleiding aan de J.H. van Den Broekstraat 14, Rotterdam
J.H. van Den Broekstraat 14, RotterdamBekijk op Google Maps

Prijzen

Proefles Vanaf€35
Dagcursus vanaf€620
Ideaal voor je herexamen€760
Binnen 14 dagen klaar€1800
Proefles (45 min)€35
Toon 12 meer
Losse Rijles (90 min)€100
CBR Praktijkexamen€320
BNOR Praktijkexamen€350
Faalangst€350
Tussentijdse Toets€220
Meer zekerheid voor examen€2090
Proefles (90 min)€75
AVB Praktijkexamen€195
AVD Praktijkexamen€295
Losse rijles (50 minuten)€65
Proefles (100 minuten)€75
Een proefles kost€35
Alle prijzen bij de rijschool

Praktische informatie

AdresJ.H. van Den Broekstraat 14, Rotterdam
Telefoon0683692299
CBR-nummer9106U0
KvK-nummer83994017
Facebookpagina

Veelgestelde vragen over DAR-GO Rijopleiding

Wat is het slagingspercentage van DAR-GO Rijopleiding?

33% slaagde bij de eerste poging, gemeten over 15 eerste examens in de periode 1 juli 2025 t/m 30 juni 2026. Het gemiddelde in Rotterdam is 40%. Bron: CBR, gelezen 2026-08-24.

Is DAR-GO Rijopleiding beter dan gemiddeld in Rotterdam?

Op deze cijfers is dat niet te zeggen. Over 15 eerste examens ligt de werkelijke slaagkans tussen 15% en 58%, en dat bereik loopt dwars door het 40% stadsgemiddelde heen.

Wat kost een rijles bij DAR-GO Rijopleiding?

Volgens hun eigen prijspagina: proefles vanaf €35, dagcursus vanaf €620, ideaal voor je herexamen €760. Gelezen 2026-08-24.

Bij welk examencentrum doet DAR-GO Rijopleiding examen?

Rotterdam, Barendrecht. Dat is waar het CBR de examens van deze rijschool afneemt in de periode 1 juli 2025 t/m 30 juni 2026.

Hoeveel reviews heeft DAR-GO Rijopleiding?

56 beoordelingen op Google, met een gemiddelde van 4.9 uit 5. Gelezen 2026-08-24.

Waar zit DAR-GO Rijopleiding?

J.H. van Den Broekstraat 14, Rotterdam. Telefoon 0683692299.